טיפים לעיצוב ושיווק עסק מקומי

יש לך עסק מקומי? חנות? כדאי לקרוא יש לי כאן טיפים לשיווק ועיצוב.

נכון, הרבה עסקים עברו לדיגיטל, אבל יש המון מקום לייצר נוחכות פיזית,
במידה ויש לך חנות מקומית.

מה כדאי לעשות בשביל לעורר עניין סביב העסק?

-מסיבת פתיחה: ולעשות מבצעים שווים לרגל הפתיחה, זה יביא גל של מתעניינים.

שלט מעוצב: גם בשעות הפעילות וגם כשכבר סגור, השלט יראה שאתם שם.

-פליירים: נכון, זה מסוג הדברים שעוברים מהתיבת דואק ישר לפח, אבל אם עושים אותם מעניינים, חדים, ממקודים, ועם הטבה או ערך לצופה, זה יחזיר את ההשקעה והמאמץ.

-פרסום מקומי: אפשר לעשות זאת בשני דרכים, הראשונה היא לפרסם בעיתון השניה זה לפרסם בשלט חוצות. כך או כך חשוב לעשות זאת בצורה מעוצבת והכי חשוב עם מסר מדוייק ולא להתפזר כדי שיביא תוצאות.

מבצע שבועי: אפשרי כל שבוע לתת מבצע לע פריט אחר מהחנות כדי למשוך קהל שיכיר את החנות ואת המוצרים\שירותים השונים. ואיך לפרסם? עם עיצוב תואם לרשתות החברתיות.

רולאפ: מעוצב מחוץ לחנות שמגרה את הצופה להיכנס ולחקור בחנות.

-כניסה מעוצבת: יש חלון גדול? קשטו בפרחים שאפשר להצלטם, יש ספסל? קשטו את הספסל, אולי פסל? כל דבר שימשוך את העין לחזית החנות.

-שלטי הכוונה: אפשר לעשות שלט הכוונה לחנות במקום מרכזי כדי שאנשים ידעו שאתם בקרבה, וגם שלטי הכוונה בחנות עצמה שידעו לאיזה מעבר לגשת לחפש את מבוקשם.
חשוב שהשלטים האלו יהיו מספיק קריאים, ואל תשקחו את הלוגו לחזק את המיתוג והמותג.

מאחלת לך שלל לקוחות בחנות ולקוחות מרוצים.
ועכשיו? הגיע הזמן ליישם.

לשיתוף קל ומהיר של המאמר

עוד כתבות מעניינות בבלוג

מסרים בעיצוב גרפי

איך מעצבים לוגו עם מסר לא תמיד זה פשוט או מובן איך יוצקים מסרים לויזואל לעסק הפיצוח של כל הענייק הוא במיקוד. ובכל זאת איך

קרא עוד »

זהות אחידה

איך יוצרים שפה ויזואלית לעסק? הכל מתחיל ונגמר בלוגו שלך. כשיש צבעי מיתוג, סוגי כתה מתאימים, מסר אחיד ויודעים מי קהל היעד והיכן הוא נמצא,

קרא עוד »

דגימת צבע

דגימת צבע יש הרבה עסקים שלא משתמשים בצבעי הלוגו והמיתוג שלהם.לכן בניתי את המערכת הפשוטה הזו בדיוק בשביל זה, לבחור את צבעי הלוגו בקלות ויעילות, בכדי

קרא עוד »

בקרוב נדבר

בקרוב נדבר