תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

תנאי שימוש באתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון
אתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (מיתוג ועיצוב גרפי) ייצוגי עבור " אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי״ והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולכן לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" ואין לעשות בהם שימוש אשר מפר את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

במידה ובאתר יש מאמרי אורח בבלוג אין לאתר  "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" שום אחריות על התכנים.

במידה ויש לינקים המפנים לאתרים חיצוניים אתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" אינו אחראי על אתרים אלו ואו התוכן הכתוב באתרים.

אין להשתמש בתוכן באתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" לרעה, לעודד להפרת החוק להפיץ תוכן שגוי.
במידה ויש תוכן פוגעני או לא נכון באתר הינכם מוזמנים לכתוב לכתובת המייל על מנת לתקנו info@alonalaster.com

 

פעילות האתר

האתר מציע שירותי עיצוב גרפי ומיתוג ומידע וטיפים בעולם תוכן זה.

התוכן הינו כתוב, מוקלט או מוסרט הינו תוכן להעשרה ולמידה על מיתוג ועיצוב גרפי.

אתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" אינה אחראית על שימוש ואו ביצוע פעולות ישיר ואו עקיף מהתוכן הניתן באתר  "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" האחריות הנה על הגולש / משתמש.

 

תנאי רכישה וביטול שירותים

השירותים הנמכרים באתר הינם מיתוג, עיצוב גרפי, ליווי וייעוץ בתחום המיתוג והעיצוב הגרפי למעט עיצוב לוגו, הקמת אתרי תדמית ודפי נחיתה, עיצובים גרפיים שונים לדפוס ולשיווק.

יש לקרוא את חוזה העבודה הנשלח לאחר ביצוע רכישה הוא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי הרכישה ותנאי הביטול עסקה.

לגבי הקורס הדיגיטלי הנרכש באופן אוטומטי דרך האתר באופן חד פעמי, אין החזר כספי ואין אפשרות לבטל את הרכישה. על פי דין אין החזרה של מוצרים הניתנים להורדה, הקלטה או שכפול.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

האתר מוגן בטכנולוגיית ssl  ואין האתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" אך ימסור פרטים לגבי המשתמשים לצד שלישי אך בגלל שהאתר מנוהל בסביבה דיגיטלית ולפיכך אין לאתר אפשרות להבטיח חסינות מוחלטת מפני פריצה למערכות או חשיפה המידע השמור באתר.
הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי".

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

במידה והאתר "אלונה לסטר מיתוג קריאטיבי" אוסף מיילים ברשימות תפוצה הוא רשאי לפנות למשתמשים אשר נרשמו בצורה שיוויקית באימייל, סמס וכל דרך שיוויקת נפוצה אחרת ולא תהיה כל תענה או תביעה לפי חוק הספאם והתקשורת.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 

בקרוב נדבר

בקרוב נדבר